• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

NovuMedical - відгуки говорять самі за себе

Останні події у світі у зв'язку з карантином так чи інакше вплинули на наше життя

Реклама на dsnews.ua

Особливо на собі це відчули жителі більш старшого віку, опинившись одночасно в зоні підвищеного ризику і залишившись без можливості проведення стандартних заходів для підтримки свого здоров'я, з-за перемикання лікарень на пріоритетне лікування пацієнтів у зв'язку з пандемією коронавіруса.

Світ почав перебудовуватися, сфера охорони здоров'я адаптуватися і видозмінюватися. Не стала виключенням і компанія NovuMedical, відгуки про яку говорять самі за себе. Поки ми з вами чекали закінчення карантину, щоб повернутися до звичайного життя і знову займатися своїм здоров'ям, команда Нову Медікал працювала над тим, щоб люди більше не були заручниками ситуації і могли займатися власним оздоровленням незалежно від зовнішніх факторів на звичних і комфортних домашніх умовах.

Вже з наступного тижня презентаційні центри NovuMedical знову почнуть свою роботу і будуть приймати відвідувачів для того, щоб надати людям можливість оздоровлення на новітньому японською та корейською обладнанні: TopRelax, BodyHealth, NovuHeat, NovuEye і Moxi, застосовуючи який можна помітно поліпшити зір, оздоровити ноги і хребет, що дозволить вам знову жити тім звичним і комфортним життям, до якої ви звикли. І при цьому вам не потрібно відвідувати дорогі медичні центри і стояти у величезних чергах в очікуванні лікаря для проведення фізіотерапевтичних процедур, які вже можливо проводити в домашніх умовах, займаючись звичними вам справами.

Novumedical відгуки клієнтів

Особливістю центрів та оздоровчого обладнання НовуМедикал, в першу чергу, є підхід до своєї справи. Тут ви не побачите обшарпані стіни, лякаючу обстановку і строгих лікарів у медичних халатах. Вам не потрібно добиратися в інший кінець міста і кожен раз стояти в чергах. Центри Novu Medical розташовані в зручних частинах міста.

Ще зі входу в центр обстановка розташовує до родинного затишку і комфорту. Все організовано так, що заходячи в НовуМедікал, ви потрапите в сім'ю однодумців, кола людей, які піклуються про своє здоров'я і хочуть відчувати себе добре протягом усього свого життя.Тільки в центрах Novu Medical у вас буде можливість безкоштовно поліпшити здоров'я протягом декількох тижнів на будь-якому обладнанні і навіть взяти його додому на тимчасове користування. І тільки тоді, коли ви відчуєте на собі його ефективність, ви зможете прийняти рішення для себе купувати його чи ні.

Тільки в центрах НовуМедикал вам завжди раді, тільки тут вас завжди вислухають і створять сімейну обстановку. А численні відгуки про НовуМедікал лише підтверджують, що за оздоровчим обладнанням домашнього застосування майбутнє. І хто знає, можливо, вже зовсім скоро для нас це стане також звично, як і купити холодильник через інтернет-магазин.

Пам'ятаєте, як казав Микола Михайлович Амосов: "Лікарі лікують хвороби, а здоров'я і довголіття треба добувати самому".

    Реклама на dsnews.ua