• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

PepsiCo оголошує про стратегічну трансформацію PepsiCo Positive (pep +)

Компанія PepsiCo представила стратегію PepsiCo Positive (pep+), націлену змінити підхід до ведення бізнесу і принести позитивні зміни в життя людей і планети. Pep+ стане керівним принципом для розвитку компанії і зміни всіх бізнес процесів – від відповідальної закупівлі сировини, більш екологічного виробництва і продажів продукції до залучення споживачів і заохочення до вибору більш корисних для людей і планети продуктів харчування

Реклама на dsnews.ua

"PepsiCo Positive – це майбутнє нашої компанії. Це зовсім нове бачення того, як ми ведемо наш бізнес, в якому принципи сталого розвитку і людський капітал посідають центральне місце. Нова стратегія відповідає новим реаліям життя, коли споживачі очікують більшого від компаній, продукцію яких вони споживають, і хочуть бачити і розуміти їх вплив на суспільство, − заявив Рамон Лагуарта, голова ради директорів та головний виконавчий директор PepsiCo. – Pep+ змінить наші бренди та їхню стратегію по завоюванню лідируючих позицій на ринку. Тільки уявіть, як чипси Lay's починають своє життя в полі з картоплі, вирощеної відповідальним шляхом із застосуванням практик відновлюваного землеробства. Потім вони виробляються на заводі з використанням ресурсо- та енергозберігаючих практик, мають у своєму складі найменшу кількість солі і розфасовані в перероблювану упаковку. Це і є сталий вибір для споживачів. Це і є чипси майбутнього. Це ми й маємо на увазі, коли говоримо про краще майбутнє для людей, планети і нашого бізнесу. А тепер уявіть масштаб змін, який можуть створити всі наші 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів".

Стратегічна трансформація pep+ орієнтована на три ключові напрямки, за кожним з яких визначені амбітні цілі до 2030 року:

Стале землеробство: PepsiCo планує впровадити практики сталого землеробства на понад 3 млн га, що відповідає площі сільськогосподарських земель, які використовуються  постачальниками сировини для компанії; закуповувати сільськогосподарську сировину тільки з відповідальних джерел, а також інвестувати в покращення життя більш ніж 250 тисяч людей, задіяних в сільськогосподарському ланцюжку поставок PepsiCo.  

В Україні PepsiCo – один із найбільших переробників сільськогосподарської сировини від локальних виробників. Із 2019 року компанія успішно співпрацює з виробниками чипсової картоплі та впровадила агропрограму з метою локалізації сировинної бази для нового виробництва снеків у країні.  

Cеред українських постачальників сировини компанія просуває практики ощадливого поводження з землею та природними ресурсами, наприклад, точне землеробство, своєчасна сівозміна, застосування "зелених" добрив. Компанія активно впроваджує такі передові цифрові рішення як CropTrak для управління процесом вирощування картоплі в господарствах, що дозволяє ефективно використовувати полив, зберігаючи водні ресурси. В Україні 100% сировини для виробництва картопляних чипсів атестовано в рамках міжнародних аудитів.  

Компанія також працює з постачальниками в напрямку підвищення якості і ефективності вирощування та зберігання картоплі, що також сприяє скороченню викидів парникових газів. 

Сталий ланцюжок поставок: PepsiCo планує стати повністю вуглецево-нейтральною компанією до 2040 року, відновлювати 100% використаної води до 2030 року, змінити упаковку продукції на більш екологічну, включаючи 50%-е скорочення первинного пластику в упаковці напоїв до 2030 року, та сприяти побудові економіки замкнутого циклу. До 2022 року компанія представить напої Pepsi в упаковці з повністю переробленого пластику (rPET) в 11 країнах Європи.

В Україні зміни упаковки в напоях почалися у 2021 році з запуску в продаж холодного чаю Lipton Ice Tea в упаковці rPET, придатній для подальшої переробки та використання в харчовій промисловості. 

Компанія продовжить інвестувати в інфраструктуру з роздільного збирання та переробки упаковки, виходячи з того, що пакування ніколи не повинно ставати сміттям.  PepsiCo в Україні разом з іншими компаніями фінансує пілотний проект із роздільного збирання побутових відходів у місті Вишгороді, працює над створенням Організації розширеної відповідальності виробників (ОРВВ) підтримуючи таким чином рух України до впровадження моделі циркулярної економіки.

Сталий вибір: PepsiCo продовжить розширювати продуктовий портфель за рахунок наступних рішень:

  • Використання в продуктах інгредієнтів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу – рослинного білка, бобових, злакових культур;
  • Прискорення програми зі зниження вмісту доданих цукру та солі в усій своїй продукції на основі науково-обґрунтованих показників, а також використання більш корисних для здоров'я рослинних масл у виробничих процесах;
  • Перехід на нові бізнес-моделі, в яких відсутня чи практично не використовується одноразова упаковка.

Компанія також анонсувала запуск нової глобальної волонтерської програми для співробітників PepsiCo, яка буде мотивувати кожного з 291,000 співробітників у світі підтримувати соціальні ініціативи. 

Дізнатися більше про програму PepsiCo Positive можна тут

    Реклама на dsnews.ua