• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Після початку пандемії фармацевтична компанія "Фармак" збільшила експорт на 40%

Фармацевтична компанія "Фармак" в 2020 році збільшила експортні поставки на 40% і тепер її продукція поставляється в більш ніж 30 країн світу

Фармак
Фармак
Реклама на dsnews.ua

Відомості про експорт містяться в консолідованій фінансовій звітності "Фармак", інформує "ДС",

Минулого року частка експорту в загальному обсязі продажів компанії виросла на 5,3% в порівнянні з 2019 роком і склала 29,6%. Продукція компанії продається в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.

Попит на продукцію "Фармак" за кордоном виріс у звʼязку з пандемією коронавірусного захворювання — різко стали необхідні лікарські засоби, що використовуються в комплексній терапії пацієнтів з COVID-19. Йдеться про кортикостероїди, релаксанти, анальгетики, антибіотики, а також препаратах для наркозу і седації, які необхідні при підключенні хворих до апаратів ШВЛ. Зараз цілий ряд таких препаратів "Фармак" експортується в Ізраїль, Великобританію, Швецію, Францію, Німеччину, Польщу, Австралію, Нову Зеландію, Мексику і Сінгапур, а також відправлений для цілей використання ВООЗ.

Виробничі лінії "Фармак", крім національних, мають європейські сертифікати GMP (належна виробнича практика), що дозволяє реалізовувати продукцію в країнах з особливо жорсткими регуляторними вимогами.

Компанія "Фармак" – це надсучасне високотехнологічне виробництво, де виготовляються ліки відповідно до всіх міжнародних стандартів. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість наших препаратів та отримуємо довіру споживачів в усьому світі. Зараз ми готуємося до проходження інспекції FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, — "ДС") для виходу на ринок США. Наша стратегічна мета – наростити частку експорту в загальному об’ємі продажів до 40%", — зазначив виконавчий директор АТ "Фармак" Володимир Костюк.

Довідка. "Фармак" є лідером фармацевтичного ринку України. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

"Фармак" входить до ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем. Має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусії та Киргизії, а також маркетуючу компанію у Польщі.

Компанія визнана кращим експортером року серед великих підприємств міста Києва в галузі "Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів" у 2019 році за даними Київської торгово-промислової палати.

"Фармак" щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

    Реклама на dsnews.ua