• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Smart Lead — відгуки, огляд авторської системи продажів Володимира Солошенка

Якщо ви планували почати свою справу в інтернеті — зараз найкращий для цього час

Реклама на dsnews.ua

Світ перебудовується і все більше і більше бізнесів ідуть в інтернет. І якщо всього кілька років тому люди не уявляли, як це — замовляти холодильник через інтернет, то зараз вони спокійно купують усе що завгодно. Люди почали більше цьому довіряти і їм уже легше замовити в мережі, ніж витрачати час на дорогу. Бурхливому зростанню і переходу в інтернет також сприяла ситуація у світі з карантином і далі ця тенденція буде тільки зростати.

Легко почати свій бізнес в інтернеті вам допоможе Володимир Солошенко, який розробив унікальну авторську систему продажів в інтернеті — Smart Lead, яка дає можливість вийти на ринок інтернет-комерції в найкоротші терміни. І вже на наступному тижні він буде проводити безкоштовний вебінар, де ви зможете ознайомитися з можливостями системи і почути реальний досвід Володимира на конкретних прикладах і кейсах, а також поставити будь-які питання і отримати консультацію.

Ключовою особливістю навчання від Володимира є те, що він — реальний практик із великим багажем досвіду за плечима. Він сам входив у цю сферу шляхом сотень проб і помилок і витративши кілька десятків тисяч доларів, щоб знайти оптимальний шлях. Важливим у цій сфері є також уміння і знання в роботі і взаємодії з постачальниками товарів. Навчаючись у Смартлід, ви отримаєте реальні інструкції та бази прямих контактів надійних і перевірених постачальників найрізноманітніших товарів із величезним асортиментом та найкращими умовами.

Більшість постачальників працюють за моделлю Дропшиппінг, що дає вам унікальну можливість увійти в сферу інтернет-комерції практично без вкладень і ризиків. Особливо це зручно, коли ви хочете протестувати якусь нішу або продукт перед запуском у серійне виробництво. Так робив і Солошенко, перед тим як заснувати свій бренд на товари.

Дана можливість дозволяє вам не формувати товарні запаси, не створювати склад, не наймати зайвий персонал — що особливо важливо при старті бізнесу. Ви просто заробляєте свою різницю на товар. При цьому ви можете перебувати де завгодно і для роботи вам потрібен буде всього лише ноутбук.

Навчання системі продажів Володимира Солошенка продумано так, що цьому може навчитися кожен. При цьому вам навіть не потрібні технічні навички — багато зроблять за вас. У деяких пакетах навчання учні отримують на виході повноцінний багатофункціональний Інтернет-магазин, завдяки чому ви зможете продавати буквально завтра.

Унікальністю системи продажів Володимира є той факт, що всього за кілька кліків після закінчення курсів і виконання всіх домашніх завдань ви зможете почати продажі на таких великих маркетплейсах як: Rozetka, Prom, Olx, Allo та інші. І вашими клієнтами потенційно стануть мільйони покупців.

Smart Lead відгуки

Вибираючи онлайн школу для навчання бізнесу в інтернет комерції — завжди краще віддавати перевагу реальним практикам. Саме завдяки цьому про систему Smartlead відгуки вже залишили сотні щасливих учнів, які успішно розвивають свій бізнес у мережі.

    Реклама на dsnews.ua