• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Великдень з GORENJE

Цього року знову вдома на Великдень? Не біда! З Gorenje можна легко влаштувати собі та близьким смакову мандрівку

Реклама на dsnews.ua

Додайте до святкового столу класичну словенську потіцу (potitsa) — традиційний атрибут великодніх свят та гордість тамтешніх господинь і відчуйте справжній смак Словенії. Потіца — це рулет з дріжджового тіста, в який загортаються різні начинки.

Найбільш поширені потіци з начинкою з волоських горіхів, родзинок, меду і прянощів або з сиром і естрагоном. Рецепти можна подивитися тут.

Найкраще великодня потіца, звичайно, виходить в "рідних" духових шафах Gorenje, чия форма HomeMade створена за подобою традиційної дров’яної печі, забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря. Страва прогрівається рівномірно й з усіх боків, завдяки чому виходить ідеальною: хрусткою зовні та соковитою всередині. Для того, щоб приготування великоднього столу було дійсно легким, духові шафи Gorenje мають збільшений об’єм, що гарантує ідеальне приготування будь-яких страв (можна навіть кількох одночасно), нагріваються до 200 градусів усього за 6 хвилин та мають систему автоматичного випікання страв за більше, ніж 80-ма рецептами. А система вентиляції MultiFlow 360˚дає змогу випікати на всіх 5 рівнях.

Завдяки функції StepBake – можна вручну запрограмувати всі етапи процесу випікання. Ідеальна страва за 2 або 3 кроки. Покрокове приготування забезпечує установку до трьох послідовних комбінацій параметрів приготування. В ході автоматичного приготування немає потреби змінювати налаштування вручну, а також відкривати дверцята.

    Реклама на dsnews.ua