• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Армії ДНР" не вистачає бойовиків - рятують лише російські найманці

Реклама на dsnews.ua
У загонах "ДНР" не вистачає бойовиків - вони укомплектовані лише на 50%, також не вистачає медпрацівників

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат Дмитро Тимчук, інформує "ДС".

"В даний час в "1 АК ДНР" рівень неукомплектування бойових підрозділів складає в середньому близько 50%. Проблема частково вирішується за рахунок найманців з колишніх радянських республік, в основному з РФ. Частка особового складу з місцевого населення не перевищує 30% від усього особового складу НЗФ, а частка осіб, які брали участь в реальних боях протягом 2015-2016 рр., становить не більше 15%", - повідомив Тимчук.

В "окремій артилерійській бригаді "Кальміус" "1-го АК ДНР" фіксується значний некомплект водіїв, аж до некомплекту (близько 25%) в реактивному дивізіоні (РСЗВ БМ-21 "Град") у складі бригади.

"Командування "бригади" неодноразово зверталася до командування "армійського корпусу" з проханням вжити заходів для доукомплектування підрозділів, однак на даний момент реакція вищого командування не спостерігається", - зазначив координатор "Інформаційного опору".

Також повідомляється, що медслужба "1-го АК ДНР" активно укомплектовує медперсоналом "1-й військовий госпіталь ДНР", однак підготовлених кадрів не вистачає, у зв'язку з чим командування окупантів прийняло рішення залучити персонал медичних навчальних закладів.

Одночасно штаб "1-го АК ДНР" проводить розслідування за провальної роботи "військкоматів ДНР" з обліку військовозобов'язаних медиків.

"З'ясовано, що переважна кількість військовозобов'язаних медиків не прибуває для обліку та звіряння за викликом військкоматів. Така картина спостерігається у багатьох "комісаріатах" великих міст - Донецька, Макіївки, Горлівки. При цьому "військкомати" виправдовуються тим, що основна маса значаться за обліками медиків або змінили місце проживання, або взагалі виїхали з території ДНР", - повідомив Тимчук.

    Реклама на dsnews.ua