• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

"Потурання не буде": У Зеленського прокоментували затримання голови Кіровоградської ОДА

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента зацікавлені у незалежному розслідуванні ситуації з затриманням керівника Кіровоградської ОДА Андрія Балоня

Про це написав у Telegram перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, передає "ДС".

Він зазначив, що в ОПУ немає улюбленців або обраних серед чиновників, і ситуація з Балонем - не виняток.

"Не хочу давати оцінок ситуації з головою Кіровоградської облдержадміністрації. Це зроблять компетентні органи і суд. Хочу лише сказати, що влада зацікавлена у незалежному розслідуванні. Потурання не буде. І це повинні зрозуміти всі, в тому числі і голови ОДА: порушуєш - відповіси за законом. Всі все бачать", - заявив Трофімов.

Перший заступник голови ОП також зазначив, що висновки з ситуації повинні зробити і звичайні українці.

"Посадки чекають не тільки злодійкуватих попередників, але і нинішніх чиновників, які на публіку демонструють новий підхід, а продовжують жити по-старому. Недоторканних немає і не буде", - резюмував Трофімов.

Чиновники у змові запропонували керівнику регіонального відділення одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 млн грн в обмін на те, що вони не будуть перешкоджати його діяльності. За умовами "пропозиції", кошти повинні передаватися частинами.

Голова ОДА та його пособник затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Пізніше стало відомо, що затриманим на хабарі головою обласної державної адміністрації є голова Кіровоградської області Андрій Балонь.

    Реклама на dsnews.ua