• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

14 українців не можуть в'їхати в "ДНР" і живуть на КПВВ "Новотроїцьке"

Реклама на dsnews.ua

На КПВВ "Новотроїцьке" досі перебувають 14 громадян України, які не можуть повернутися на окуповану територію Донецької області

Про це йдеться в повідомленні Донецької обласної держадміністрації, передає "ДС".

"Держприкордонслужба готова відновити функціонування КПВВ та пропускати людей в обох напрямках. Проте окупанти блокують гуманітарні коридори та примушують людей чекати на можливість потрапити додому. Неодноразово були ситуації, коли окупанти скасовували домовленості в однобічному порядку та самовільно змінювали вже погоджені списки, через що люди вимушені залишатись у сірій зоні. Сподіваємось, що ця проблема буде невдовзі вирішена, але ми маємо бути готові розселяти людей та забезпечувати їм харчування у найближчих містах", — наголосив голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

Також влада регіону підкреслила значний внесок міжнародних організацій в забезпечення людей товарами першої необхідності як на КПВВ, так і в установах обовʼязкової обсервації.

КПВВ "Новотроїцьке" відновив свою роботу з 22 червня. Пропуск людей з тимчасово окупованої території здійснювався до 28 червня. Окупанти Донецької області перекрили вʼїзд та виїзд через контрольовані ними КПВВ, нехтуючи гуманітарними потребами людей. В окремі дні представники бойовиків пропускають людей через КПП "Оленівка" на дорожньому коридорі "Донецьк-Маріуполь".

    Реклама на dsnews.ua