• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

343 людини померли від COVID-19 за останні два місяці, - МОЗ

З жовтня цього року в Україні від COVID-19 померли 343 людини, серед них – двоє дітей

Реклама на dsnews.ua

Про це заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив на брифінгу, передає "ДС".

"Ми зараз говоримо в основному про фіксацію смертельних випадків внаслідок ковіду. Тут не варто забувати, що люди з групи ризику є найбільш уразливими саме щодо летальних наслідків. З жовтня цього року в Україні зафіксовано 343 летальних випадки, серед яких – дві дитини віком до 17 років", – сказав Кузін.

За словами лікаря, найбільш вразливими до вірусу залишаються люди з групи ризику, з надмірною вагою та важкими супутніми захворюваннями. Причиною важкого перебігу Covid-19 також може бути відсутність вакцинації чи її неповний курс.

"В Україні щонайменше 12 млн людей не мають другої бустерної дози, тобто, по суті, вони не мають повноцінного імунітету. Вакцинація має бути основою для профілактики здоров’я кожного українця", – зазначив Кузін.

Загалом з жовтня в Україні зареєстрували майже 80 тис. випадків захворювання на COVID-19. У середньому протягом одного тижня госпіталізують близько чотирьох тисяч пацієнтів.

Як писала "ДС", 29 листопада до України надійшло 203 тисяч доз оновленої версії вакцини проти коронавірусу "Comirnaty" (виробник "Pfizer"), яка адаптована спеціально для захисту проти штаму "Омікрон" вірусу SARS-CoV-2.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua