• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

5 кондиціонерів на фасаді: розслідувачі знайшли будинок голови Укренерго Кудрицького

Коттедж, куплений наприкінці 2022 року у Солом’янському районі Києва, записаний на дружину чиновника та не введений в експлуатацію, аби, ймовірно, уникнути сплати податків

Володимир Кудрицький
Володимир Кудрицький
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Times of Ukraine із посиланням на OSINT-проект Blackosintbox, передає "ДС".

За даними Реєстру речових прав на нерухоме майно, на які посилається Blackosintbox, дружина Кудрицького Олександра Ястремська, 22 грудня 2022 року оформила операцію з купівлі земельної ділянки площею 8 соток у Києві на вулиці Генерала Павленка за 559 тисяч грн. Реальна ринкова вартість такої ділянки становить близько 3 млн грн, тобто, вартість активу занижена вп’ятеро.

Також опубліковані світлини будинка, який знаходиться на ділянці і інформація про який відсутня у Реєстрі речових прав на нерухоме майно.

"Розслідувачі зʼясували цікаві деталі, які можуть свідчити про оборудки з оформленням елітної нерухомості. Зазначений будинок куплений наприкінці 2022 року, записаний на дружину чиновника та не введений в експлуатацію (не значиться в Реєстрі речових прав на нерухоме майно), аби уникнути сплати податків. Орієнтовна вартість подібної нерухомості у цьому районі – 12-16 млн грн", — зазначається у дописі.

Також розслідувачі зафіксували, що на фасаді будинку розташовано 5 кондиціонерів – чотири з одного боку та один з іншого. На думку авторів, це виглядає символічним на тлі закликів "Укренерго" до населення під час енергетичної кризи обмежити використання енерговитратного обладнання, в тому числі, кондиціонерів.  

    Реклама на dsnews.ua