• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Албанія вперше відкриває посольство у Києві

В Албанії пройшли слухання комісії парламенту із зовнішньої політики, на яких заслухали кандидата на посаду посла країни в Україні Ернала Філо

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні албанського агентство ATA, передає "ДС".

Заступниця міністра закордонних справ Албанії Артеміс Мало представила кандидата на посаду посла в Україні. Вона зазначила, що "дипломатичне представництво в Україні відкривається вперше".

"Філо – дипломат із дуже великим досвідом роботи в зовнішній політиці…Філо займається зовнішньою політикою з 1997 року, виконуючи різні обов'язки, проявляючи серйозність і максимальну професійну відповідальність", – сказала вона.

Мало додала, що рішення уряду вперше відкрити представництво в Києві "є яскравим доказом тієї уваги і підтримки, яку Албанія цьому приділяє".

Філо нагадав, що дипломатичні відносини між Україною та Албанією були встановлені у 1993 році. Він підкреслив, що Албанія з початком російської агресії зайняла "чітку і непохитну позицію на захист територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України".

Кандидат у посли додав, що Албанія підтримує мирний план президента України Володимира Зеленського, як найбільш реалістичну можливість для припинення війни та досягнення сталого миру.

Як писала "ДС", 28 лютого за підсумками саміту "Україна – Південно-Східна Європа" в Албанії була ухвалена спільна декларація, в якій країни закликали міжнародну спільноту посилити підтримку України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua