• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Арахамія анонсував призначення нового віце-прем’єра 17 липня

Реклама на dsnews.ua

Питання про призначення віце-премʼєра з питань промисловості та оборонно-промислового комплексу може бути розглянуте у Верховній Раді в пʼятницю, 17 липня

Про це очільник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив в ефірі програми "Свобода слова", передає "ДС".

Відповідаючи на питання щодо недоукомплектованості уряду — зокрема, відсутності очільників Антимонопольного комітету та Національного банку, — нардеп зазначив: "У пʼятницю всі будуть з головами".

"Уряд доукомплектований майже на 100%. Вже зараз залишився віце-премʼєр з питань промисловості та ОПК, який буде проголосований в пʼятницю", — уточнив Арахамія.

Він нагадав, що на посаду віце-премʼєра з питань промисловості та ОПК планують призначити Олега Уруського, голови Антимонопольного комітету — Ольгу Піщанську.

"На посаду голови НБУ — ще немає фінального, остаточного рішення", — додав депутат. За його словами, питання щодо кандидатури вирішуватиметься у найближчі два-три.

Як повідомляла "ДС", 13 липня фракція "Слуга народу" погодила кандидатури Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету України, а Олега Уруського — на віцепремʼєра з питань стратегічних галузей.

    Реклама на dsnews.ua