• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Арахамія має намір відстоювати Третьякову на посаді голови соцкомітету

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає малоймовірним відкликання з посади голови соціального комітету нардепки Галини Третьякової, яка потрапила в скандал через коментар щодо смерті Антона Полякова (фракція "За майбутнє")

Галина Третьякова
Галина Третьякова
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив журналістам, передає "ДС" із посиланням на Лівий берег.

Арахамія додав, що готовий повторно підписати листа до регламентного комітету щодо відсторонення Галини Третьякової від 5 пленарних засідань, якщо перший загубився.

"Ми направляли і будемо. Якщо зараз вони не знайдуть, я одразу ж готовий повторити цю процедуру і надати. Щоб не було спекуляцій на тему, що хтось там втратив листа", – зазначив Арахамія.

На питання про те, чи можливе зняття з посади глави комітету, Арахамія відповів: "Мені здається, що ні. Було висловлювання, є покарання, яке визначене регламентом (тимчасове відсторонення від пленарних засідань. – "ДС"). Треба це покарання на неї накласти".

Як приклад недоцільності відкликання з комітету він навів нардепа від ОПЗЖ Іллю Киву, якого за всі його висловлювання не збираються позбавляти членства в комітеті. 

"Для мене позиція, я вам сказав, яка – це дуже важкий комітет. Є відомі, яскраві особистості в цьому комітеті. Там і Юлія Володимирівна, і пані Королевська – це важкий комітет. Насправді в ньому працювати не так легко. Завжди в соціальному комітеті які питання – всі хочуть соціальних благ, це коштує мільярди гривень… А треба якимось чином ввести в державний бюджет – це важка робота. Вам тільки, бачите, висловлювання, а потрібно ж бачити й роботу", – вважає Арахамія.

Нагадаємо, в ніч на 8 жовтня помер народний депутат, член депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Антон Поляков. У прокуратурі заявили, що згідно з результатами розтину, смерть наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Нардеп Галина Третьякова в партійному чаті написала про смерть Полякова: "Одним ворогом менше".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua