• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Арахамія назвав розслідування CNN про "вагнерівців" "якоюсь чухнею"

Глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія назвав "чухнею" оприлюднений американським телеканалом CNN матеріал про нібито допомогу ЦРУ США Україні в частині організації операції із затримання 33 бойовиків ПВК "Вагнера"

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у кулуарах Верховної Ради, передає "ДС".

"Я теж, коли побачив офіційну реакцію від ФСБ, був шокований, чесно кажучи. Я хотів запитати свого колегу: позаду мене є "Європейська солідарність", яка це так активно просувала, я хотів запитати: вони хоч консультувалися перед цим із ФСБ чи ні, коли вони такі чутки почали поширювати. Просто мені здається, що це вже всім стало очевидним. А ви знаєте, хто був керівником режисерської групи CNN? Людина, яка керує офісом CNN у Москві. Досить вам підстав вважати, що це не фільм, а якась чухня?" — заявив Арахамія.

Нагадаємо, сюжет американського телеканалу CNN підтвердив підозри про причетність української влади до зриву спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнера", а також актуалізував претензії до глави Офісу президента Андрія Єрмака. Але в Офісі президента Володимира Зеленського вважають, що свідчення джерел, на яких будується матеріал CNN про операцію з "вагнерівцями", ненадійні, а самі дані нічим не відрізняються від викладених у "Комсомольській правді" в 2020 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua