• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Арахамія запевнив, що між китайським і пострадянським комунізмом є суттєві розбіжності

Очільник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, комунізм китайський і той, який був у пострадянський час, – абсолютно різні речі. Він вважає, що у Китаю є чому повчитися з точки зору партійного будівництва, і справа зовсім не в ідеології

Давид Арахамія
Давид Арахамія
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів у програмі "Велика пʼятниця" на телеканалі "Україна 24", передає "ДС".

Також депутат повідомив, що партнером номер один для України на сьогоднішній день є Китай, а зближення з ним дає позитивний ефект для економіки. За його словами, дуже важливо вирівняти всі відносини з Китайською Народною Республікою. 

Арахамія вважає, що в Україні мало хто знає, що за останні три роки Китай – торгово-економічний партнер України номер один, як з імпорту, так і експорту. Він зазначив, що обсяг, який вони генерують, 15,4 млрд доларів – "це більше, ніж весь імпорт-експорт з ЄС та іншими країнами".

Арахамія підкреслив, що збільшення обсягів на 10% дає дуже хороший ефект для внутрішньої економіки. Як приклад він навів Польщу, яка за останні три роки отримала кілька мільярдів доларів від КНР як інвестиції в інфраструктурні проєкти.

"Ніхто ж не говорить, що це "зрада" партнерства з США. Якщо говорять про гроші – це нормально, всі гроші беруть, будують", – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше в інтервʼю китайським ЗМІ глава політичної ради "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що правляча партія України "Слуга народу" має намір переймати досвід Комуністичної партії Китаю.

Крім того, лідери "Слуги народу" Давид Арахамія і Олександр Корнієнко розхвалили Комуністичну партію Китаю в ефірі китайського каналу CCTV 13.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua