• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Всього три людини": Арахамію не влаштував "кадровий" внесок Разумкова в "Слугу народу"

Нардеп Дмитро Разумков, якого 7 жовтня відкликали з посади голови Верховної Ради, привів до провладної фракції "Слуга народу" "всього три людини"

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава фракції Давид Арахамія, передає "ДС".

"У списку його є три людини, яких він дійсно рекомендував і привів. Пан (представник Верховної Ради в Кабміні Василь Мокан — "ДС") Мокан, пані Неллі Яковлєва і пан (Володимир Козак — "ДС") Козак. Три людини, яких він, дійсно, записав у список своєю рукою", — сказав Арахамія.

Журналісти заперечили депутату і відзначили, що Разумков рекомендував набагато більше людей в список політсили, але голова фракції їм опонував і заявив, що і він сам з багатьма вже був знайомий.

За словами Арахамії, політично "Слуга народу" і Разумков більше не можуть бути разом, тому що колишній спікер бажає бути самостійним політиком.

Глава фракції "слуг" також заявив, що Разумков створюватиме своє окреме політичне об'єднання.

Як повідомляла "ДС", 7 жовтня народні депутати підтримали пропозицію відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. "За" проголосували 284 нардепа.

Нагадаємо, за словами Арахамії, з кожним депутатом "Слуги народу", який виступив проти відставки Дмитра Разумкова, буде окрема розмова.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua