• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Арестович сказав, коли чекати новин про участь США в переговорах по Донбасу

Рішення про участь США в переговорах по Донбасу буде прийнято після візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтону

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Що стосується залучення США, то переговори ведуться, про допустимість цього говорив віцепремʼєр Резніков. Були інші заяви в ЗМІ, зокрема заяви представників Офісу президента, про те, що такі переговори ведуться. Поки вони ведуться в якості консультацій на рівні політичних радників у нормандському форматі. Навіть називалося прізвище — Вікторія Нуланд як призначена США особа, яка керує питанням вирішення кризи на сході України та в Криму", — зазначив він.

За словами Арестович, конкретні новини мають зʼявитися в серпні після візиту президента України до Сполучених Штатів і прямих переговорів з президентом США.

"Як я розумію, ми хочемо, щоб США в тому чи іншому вигляді були залучені до питань, які вирішуються в нормандському і мінському форматах, взяли там активну участь і здійснили певні зусилля для того, щоб питання, які були підняті під час останнього паризького саміту, зрушили з місця і почали реалізовуватися — насамперед, гуманітарні питання і безпека", — заявив він.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що приєднання США до "нормандського формату" переговорів по врегулюванню ситуації на Донбасі може статися після візиту президента Володимира Зеленського в Вашингтон в липні.

Президент Володимир Зеленський виступає за приєднання США до переговорного процесу з метою завершення війни на Донбасі

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua