• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Арестович спробував пояснити свої слова про "розворот" на Схід у дусі "я такого не казав"

Спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу Олексій Арестович звинуватив журналістів у спотворенні його висловлювань про можливий "розворот" України на Схід

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Арестович заявив у коментарі 24 каналу, передає "ДС".

"Я завжди був прихильником того, що не варто судити по заголовках. Тому що вони в сучасному світі — яскраві обгортки", — заявив Арестович.

За його словами, він нічого не говорив про зміну української позиції, а йшлося про перебалансування інтересів, якщо їх здадуть. При цьому спікер ТКГ уточнив, що на Заході є різні сили, але союзниками України є ті, хто вважає, що президента РФ Володимира Путіна не вдасться налаштувати на стримування Китаю.

Арестович зазначив, що мав на увазі вивчення досвіду країн Сходу, а саме Китаю, який має величезний досвід у розвʼязанні цивілізаційних проблем.

"Якщо Китай будує госпіталь за 10 годин в умовах епідемії COVID-19 і багато енергетичних станцій, є однією з найбільш розвинених країн в області штучного інтелекту — нам цікавий цей досвід? Як і досвід Вʼєтнаму, Туреччини, Азербайджану", — пояснив спікер української делегації в ТКГ.

Як повідомляла "ДС", у МЗС сказали, що Україна не має намірів переглядати свій геополітичний вектор. Стратегічний курс нашої держави закріплений на рівні вибору українського народу та Конституції України. Це – набуття членства в ЄС і НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua