• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Арестович: Ті, хто вважає Зеленського клоуном, самі клоуни

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що ті, хто критикують президента Володимира Зеленського, — клоуни

Олексій Арестович
Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Телеграфу", передає "ДС".

"Ось Зеленського називають клоуном ... Я вам скажу таку річ — ті, хто вважає Зеленського клоуном, самі клоуни. Вони дуже сильно помиляються. Справа в тому, що це вже зрозуміли в Росії і через рік приблизно остаточно зрозуміє Захід і наша внутрішня опозиція. Клоун ніколи не оголосить війну одночасно олігархам, одночасно контрабандистам, одночасно "злодіям у законі" і одночасно Путіну. Це треба яйця мати, розумієте? Він здатний на вчинки", — заявив Арестович.

Відзначимо, що до призначення в ТКГ Арестович сам неодноразово ображав Зеленського, називаючи його "ватником" і "лялечкою олігархів".

Так, у серпні 2019 року він заявив: "Зеленський не зрадник. Він дійсно старається... Він виходить зі світу уявлень звичайного криворізького ватника з його кругозором".

У березні 2020 року Арестович писав про Зеленського у Facebook: "Чудо перебуває в психологічному стані, який узагалі викликає сумніви в його здатності виконувати свої посадові обов'язки ... З чудом усе ясно — лялечка, яку зліпили олігархи і підсунули вам як месію. Йдеться про вас, голосувальники за месію. Як воно, не тисне?"

А вже в 2021 році, в складі ТКГ, Арестович писав: "Дятли, які сьогодні кричать, що "Зеленський неправильно хоче в НАТО". Ви вже забули, як учора кричали, що він — "ватник і хоче в РФ"? Щури помийні".

Як повідомляла "ДС", 3 червня на сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua