• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Арестович заявив, що піде у президенти

Колишній позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович має намір балотуватися на наступних президентських виборах, дата яких наразі невідома через воєнний стан у країні

Олексій Арестович в образі Люсі
Олексій Арестович в образі Люсі
Реклама на dsnews.ua

Про це Арестович заявив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Так, буду висуватися", — відповів він, відповідаючи на запитання журналіста агентства про свій намір брати участь у президентських виборах в Україні в разі, якщо вони відбудуться.

Арестович також підтвердив, що пропозиції щодо політичних, економічних, соціальних, військових та інших реформ в Україні, опубліковані ним у соціальних мережах у середу, є його передвиборчою програмою.

"Вона буде доопрацьована фахівцями, я її опублікував для початку дискусії. Заперечення, думки, поради, критика — вітаються", — написав він.

Коментуючи поширювану в соціальних мережах інформацію щодо його виїзду з країни, Арестович відповів: "У мене ціла низка міжнародних заходів, на багатьох із яких я — ключовий спікер".

Він також заявив журналісту агентства, що не має стосунку до підготовки журналістом Саймоном Шустером матеріалу про Україну, опублікованого в понеділок у журналі "Time".

"Ні, не маю (стосунку). Крайній раз спілкувався з Саймоном 9 серпня 2022 року", — сказав Арестович.

1 листопада у своєму Telegram Арестович опублікував таку собі передвиборчу програму, серед пунктів якої значиться "пропозиція колективному Заходу".

"Ми готові до варіанту Кісенджера — вимагаємо вступу в НАТО із зобов'язанням не відвойовувати окупованих на момент вступу територій, а домагатися їхнього повернення тільки політичним шляхом", — написав ексрадник.

Зазначимо, чергові президентські вибори в Україні мають відбутися навесні 2024 року, проте наразі в суспільстві точиться дискусія щодо можливості та необхідності їх проведення в умовах воєнного стану.

Як повідомляла "ДС", раніше Олексій Арестович похвалив військові рішення, які приймає Росія, та закликав до зміни політичної влади в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua