• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

"Так ми далеко не заїдемо": Путін натякнув, що не погодиться на "олімпійське перемир'я"

Президент Росії Володимир Путін на пресконференції під час візиту до Китаю 17 травня натякнув, що Росія не прийме запропоновану Емманюелем Макроном, ідею "олімпійського перемир'я"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише пропагандистське агентство "РИА Новости", передає "ДС".

Так, Путін заявив, що вважає "дуже правильними" олімпійські принципи, зокрема "олімпійське перемир'я", але одразу ж додав, що "сьогоднішні міжнародні спортивні посадовці порушують принципи Олімпійської хартії, політизують спорт, що є неприпустимим".

Далі Путін поскаржився на те, що російських спортсменів не допустили до Олімпійських ігор із прапором і національним гімном РФ, тоді як від Москви хочуть виконання "правил, які Захід їй диктує".

"Хіба це відповідає якимось елементарним нормам справедливості? Нічого подібного немає. Самі порушують, а від нас вимагають виконання. Дорогі друзі, так ми далеко не заїдемо. Так ніхто й ніколи з таких питань не домовлявся", – підсумував правитель Кремля.

Як повідомляла "ДС", у квітні президент Франції Емманюель Макрон заявив про свою ініціативу щодо припинення вогнюліктах, які тривають у світі, у тому числі у війні в Україні, на час проведення Олімпійських ігор.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua