• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Б'є по родичах. Сумщину обстрілює зрадник із Криму

Прикордонні райони Сумської області обстрілюють, зокрема, підрозділи 6-ї загальновійськової армії Росії, яку очолює зрадник із Криму Сергій Стороженко

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів представник української розвідки, передає "ДС" із посиланням на "Кримський вітер".

2014 року Сергій Стороженко був командиром 36-ї окремої бригади берегової оборони (Перевальне, Крим). Після входу до населеного пункту російської армії Стороженко не виконав наказу про захист частини. Він наказав військовослужбовцям скласти зброю. Особовому складу видали щити та палиці. Вірних присязі військових вивели на материкову частину України. Таким чином, Стороженко здав найчисельніше з'єднання Криму російським загарбникам.

Стороженко перейшов на службу до окупантів. За даними ЗМІ, станом на 2016 рік був командиром 126-ї окремої бригади берегової оборони ЧФ РФ. Після чого його призначили замкомандувача Тихоокеанського флоту Росії з сухопутних і берегових військ.

На момент початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну був першим заступником командувача 35-ї загальновійськової армії у званні генерал-майора.

Сергій Стороженко родом із Харківської області. Члени його родини проживають у Сумах та прикордонних районах Харківської області.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua