• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Баканов нарахував 100 тисяч російських військових на кордоні з Україною

За даними Служби безпеки України, бойовий і чисельний склад ударного угруповання військ РФ на кордоні з Україною на сьогодні становить близько 100 тисяч осіб

Іван Баканов
Іван Баканов
Реклама на dsnews.ua

Про це голова СБУ Іван Баканов заявив на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни», повідомляє "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"Бойовий і чисельний склад ударного угруповання ЗСУ РФ, що розгорнутий вздовж кордону України і на окупованій території Криму, сягає близько 100 тисяч осіб — це станом на зараз. Це танки, бойові літаки, кораблі, батальйонно-тактичні групи та групи ракетних військ та артилерії", — сказав Баканов.

Він наголосив, що РФ використовує Україну як полігон "у реалізації своїх якихось неймовірних задумів".

За словами голови СБУ, на сьогодні ситуація дещо стабілізувалась, але необхідно усвідомити, що "РФ відвела лише частину армії, загроза нікуди не поділась".

Нагадаємо, що раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу прийняв рішення завершити "заходи по перевірці в Південному та Західному військових округах" і повернути озброєння, яке стягнули до кордонів із Україною, в місця постійної дислокації.

Як повідомляла "ДС", Баканов сказав, що зараз 65% українського кордону вразливі, інші 35% на західному напрямку вимагають пильної уваги.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua