• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Без емоцій: Зеленський оцінив зустріч із Блінкеном та Нуланд

У четвер, 6 травня, у Києві відбулася офіційна зустріч президента України Володимира Зеленського з держсекретарем США Ентоні Блінкеном та його заступником Вікторією Нуланд

Реклама на dsnews.ua

Про результати зустрічі повідомлено під час спільної пресконференції Зеленського і Блінкена, передає "ДС".

"Змістовно і без емоцій. Я радий, що вперше зустрівся з пані Нуланд і держсекретарем. Команда прекрасно орієнтується і знає усі деталі. Хоча в деяких питаннях це і мінуси. Знають ситуацію на Донбасі прекрасно. Я вдячний, що США підтримують нас і на словах, і у справах. Підтримують наш суверенітет і нашу цілісність. Вони допомогли ситуації, яка могла відбутися на кордоні зі сторони тимчасово окупованого Донбасу та Криму. Ми обговорили питання "Північного потоку 2", дуже чутливе питання. Є різні позиції в Європі, але ми спільні у цьому питанні зі Штатами. Вдячний за потужну санкційну політику. Зустріч змістовна. Це буде фундаментальний рік для українців, для стосунків зі Штатами", – сказав президент України.

Також Зеленський запросив президента США і віцепрезидента у гості з офіційними та неофіційними візитами. Він зазначив, що 30-й, ювілейний рік незалежності України, має стати особливим у відносинах зі США.

Як писала "ДС", 6 травня державний секретар США Ентоні Блінкен взяв участь у церемонії покладанні квітів до Стіни памʼяті полеглих за Україну біля Михайлівського Золотоверхого собору у центрі Києва. Після цього він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

До цього Блінкен зустрівся з представниками парламентських фракцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua