• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Безугла увійшла до рейтингу найскандальніших депутатів разом із Мамкою від ОПЗЖ та близьким соратником кума Путіна Німченком

 Доходи скандальної Мар’яни Безуглої зросли втричі: народна депутатка не відмовляє собі в отриманні компенсацій з державного бюджету за проїзд, оренду житла та відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень

Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише видання Сomments.ua, що уклало рейтинг одіозних нардепів, які попри корупційні скандали чи проросійські погляди досі займають керівні посади у Комітетах Верховної Ради, зокрема пов’язаних і національною безпекою, передає "ДС".

Мар’яна Безугла – заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю. Попри численні скандали, її відмовились відкликати з Комітету – спікер ВРУ Руслан Стефанчук двічі відмовлявся ставити відповідну постанову на голосування.

Нардепка "прославилась" конфліктами із колишнім головнокомандувачем Валерієм Залужним і волонтерами. Їй закидають організацію інформаційних атак на поточне військове командування ЗСУ, сприяння російським ІПСО, загибель захисників через те, що вона начебто "підсвітила" їхні позиції під час свого чергового візиту на фронт.

У Верховній Раді депутатка запам’яталась співавторством двох скандальних законопроектів. Один у разі прийняття дозволив би командирам вбивати підлеглих, другий – притягати до кримінальної відповідальності за "привласнення державних функцій".

Незважаючи на таку неоднозначну "державницьку діяльність", відповідно до декларації доходи Мар’яни Безуглої у 2023 році збільшились втричі – до 1,4 млн грн. При цьому більше половини суми – 734 тис. гривень – складають компенсації з держбюджету.

У рейтинг Сomments.ua такж увійшов соратник Нестора Шуфрича Олег Семінський, що є заступником голови Комітету з питань енергетики та ЖКП; кум Андрія Єрмака Микола Тищенко, заступник голови Комітету транспорту та інфраструктури; "захисник" олігархів від ОПЗЖ Григорій Мамка, який при цьому зберігає за собою посаду заступника голови Комітету правоохоронної діяльності, та інші.

    Реклама на dsnews.ua