• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Бої в Авдіївці: Декілька українських захисників потрапили у полон під час відходу на інші позиції

У Авдіївці тривають важкі бої, ЗСУ стримують ворога, а подекуди виходять маневром зі зруйнованих позицій і закріплюються на нових рубежах оборони. Під час одного з таких відходів на вигідніші позиції декілька українських бійців потрапили у полон

Авдіївка
Авдіївка
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командувач ОСУВ "Таврія" Олександр Тарнавський, передає "ДС".

Станом на 21:00 Сили оборони відбили більш ніж 30 атак росіян у місті. Окупанти завдали 20 авіаударів і понад півтори сотні артилерійських обстрілів. Крім Авдіївки, росіяни обстріляли майже 20 населених пунктів навколо міста, зокрема Новобахмутівку, Бердичі, Ласточкине, Невельське та інші.

"Зі зруйнованих позицій українські воїни виходять маневром і закріплюються на нових рубежах оборони. На превеликий жаль, під час одного з таких виходів декілька наших бійців потрапили в полон. Будемо боротися за звільнення кожного побратима", — повідомив Тарнавський.

Командувач ОСУВ "Таврія" також каже, що евакуація поранених ускладнена через безперервні обстріли, але вона здійснюється. Зараз на цей напрямок перекидають потрібні резерви та постачають боєприпаси. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua