• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Борди для некрологів Татарського забронював за 5 днів до його смерті ватажок "ДНР" Пушилін, — експерт

Рекламні площі, на яких розміщено некрологи вбитого у Петербурзі Владлена Татарського, були заброньовані за 5 діб до теракту, в якому він загинув

Пропагандист Владлен Татарський
Пропагандист Владлен Татарський
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив політичний експерт Олексій Голобуцький, додавши фото відповідного документу, передає "ДС".

"Упс, як невдобно вийшло…)) Макс Фомін ака "Владлєн Татарскій" пішов на стейк по-татарськи 2.04. Але ще 29.03 Пушилін бронює 16 бордів (9 в Донецьку і 7 в Макіївці), на яких зараз розміщено писки Татарского і скорботні написи. Тобто бронь під некрологи була за 5 днів до появи тушки. Може, і самі некрологи розмістили ще до того як?" — зазначив Голобуцький.

Експерт вважає, що Татарського вбили заради того, щоб зробити з нього нову "сакральну жертву" Росії.

"Взагалі цікаво виходить: Татарскій пішов на чергову "сакральну жертву Величній Росії", бо про Дуґіну вже всі благополучно забули (до речі, повне меню якраз передбачало і Дуґіна другою стравою — він просто не встиг доїхати). Пушиліну хтось злив задачі і плани завчасно (як виконавцю частини ідеологічних задач після принесення в жертву — щоб встиг максимально оперативно запустити і акції, і тези пропаганди). І той чемно підготувався і навіть не подумав попередити майбутню зірку пітерського меню", — написав Голобуцький.

Раніше повідомлялося, що російський пропагандист Максим Фомін, який носив псевдонім Владлен Татарський, загинув 2 квітня під час вибуху в одному з петербурзьких кафе. У Москві майже одразу почали шукати "український слід". 

    Реклама на dsnews.ua