• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Буданов не підтвердив удар України по "вагнерівцях" у Судані, але натякнув на покарання ворогів "у будь-якій точці земної кулі"

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов не підтвердив причетність українських спецслужб до удару по найманцях російської ПВК "Вагнер" у Судані

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у коментарі українській службі "Голосу Америки", передає "ДС".

"Перш за все хочу сказати, що особисто я ще десь рік тому абсолютно відверто казав, що всі російські злочинці, військові злочинці, які воювали, воюють чи навіть тільки планують воювати проти України, будуть покарані в будь-якій точці земної кулі. Я абсолютно відкрито про це сказав ще рік тому. Щодо підтвердження чи спростування інформації про те, що було згадано CNN, – без коментарів, мені немає тут що вам сказати. Кожен хай знаходить відповіді сам", – сказав Буданов .

Військовий заявив, що в Судані наприкінці весни стався черговий військовий заколот, "який повністю підтримувала російська сторона".

"Підрозділи приватної військової компанії "Вагнер" брали безпосередню участь і в організації, і безпосередньо в самому перевороті, і зараз там перебувають. Це все, що я можу сказати. Це є наші вороги, і ми будемо діяти в будь-якій точці земної кулі, як я й сказав", – заявив начальник ГУР.

Нагадаємо, на даними CNN, за серією ударів по них можуть стояти українські спецслужби. Атака трапилася неподалік від столиці Судану, Хартума. Збройна група, яка має підтримку від "вагнерівців" та веде боротьбу проти суданської армії за контроль над країною, була атакована серією ударів, зокрема, FPV-дронами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua