• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Бундесвер "підтягне" ЗСУ до стандартів НАТО

Реклама на dsnews.ua

Міністерства закордонних справ України та Німеччини проведуть понад півсотні спільних заходів у 2021 році, які спрямовані на досягнення ЗСУ стандартів НАТО і сумісності зі збройними силами країн-партнерів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства оборони України, передає "ДС".

"Оборонні відомства України та Німеччини у 2021-му році запланували проведення більше пів сотні спільних заходів. Вони спрямовані на досягнення Збройними Силами України стандартів НАТО, взаємосумісності зі збройними силами країн-партнерів, а також більш тісної співпраці у галузі безпеки та оборони з країнами-членами Європейського Союзу", — йдеться в повідомленні.

План двостороннього військового співробітництва було погоджено під час візиту делегації Міністерства оборони України до Німеччини.

Делегації оборонних відомств України і Німеччини обмінялися аналізом поточної ситуації безпеки в європейському регіоні в звʼязку з ростом потенційних викликів і загроз, триваючого конфлікту на сході України і продовження агресивної зовнішньої політики Росії, зокрема в районі Чорного і Азовського морів.

Глава німецької делегації контр-адмірал Аксель Рістау позитивно оцінив амбітні плани з оборонної реформи в Україні, реалізація якої запланована протягом найближчих 5 років. Він також наголосив на готовності Німеччини продовжити надання Міністерству оборони України та ЗСУ консультативної допомоги за напрямками реформування системи логістичного забезпечення, військової освіти, медичного забезпечення, підготовки стратегічних оборонних документів.

Німецькі партнери відзначили рішення влади продовжити надання матеріально-технічної допомоги ЗСУ по гуманітарних і соціальних напрямах. Зокрема, з технічного переоснащення військових госпіталів.

Сторони також обговорили питання продовження практики лікування в військових медичних установах Бундесверу тяжкопоранених українських військових.

    Реклама на dsnews.ua