• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

"Це помста Данілова": Фукс вирішив позиватися до суду через санкції

Український бізнесмен Павло Фукс назвав запроваджені РНБО санкції помстою секретаря відомства Олексія Данілова та збирається подати на нього до суду, а також на рішення щодо санкцій

Павло Фукс
Павло Фукс
Реклама на dsnews.ua

Про це Фукс сказав в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

"Данілов, ви знаєте, є членом фракції партії "Яблуко", в якій його давній партнер Михайло Бродський працює, вони там разом в цій партії. Це явно помста Данилова особисто, він, напевно, ввів в оману президента і інших людей, які приймали таке рішення. Від себе я хочу сказати, що я громадянин України, який платить податки, великі податки. Я, безумовно, буду боротися за своє імʼя, і ​​я обовʼязково подам в суд і на це рішення, і особисто на цю людину (Данілова — "ДС").

Ніякого відношення я не маю до компаній, які вони придумали, Данілов придумав. Все брехня", — заявив Фукс.

У Telegram Фукс написав, що не мав і не має ніякого відношення до компанії "Голден Деррік". За його словами, це легко перевірити.

Як писала "ДС", у пʼятницю, 18 червня, в Києві члени Ради національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалили рішення про запровадження повного пакету санкцій проти відомих українських бізнесменів Павла Фукса та Дмитра Фірташа.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua