• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

РНБО запровадила санкції проти Фірташа та Фукса

У пʼятницю, 18 червня, в Києві члени Ради з національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалили рішення про запровадження повного пакету санкцій проти одіозних українських бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа

Засідання РНБО
Засідання РНБО
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на пресконференції з представниками ЗМІ, передає "ДС".

Проти Фірташа запроваджують санкції за участь у титановому бізнесі та через сировину, що поставляється до РФ для військових. Фукс же фігурує у цьому списку через аналогічні причини. Його компанія мала назву "Голден Деррік".

Також РНБО додатково перевірить трьох осіб, які потрапили до списку санкцій "злодіїв у законі" та "кримінальних авторитетів".

"Після першого рішення Ради національної безпеки і оборони було дуже багато звернень щодо деяких осіб, які, на їхню думку, потрапили в ці санкції не зовсім коректно. Тому сьогодні було дано доручення Ради нацбезпеки та оборони щодо трьох осіб: зробити додаткову перевірку (на предмет коректності введення санкцій проти зазначених осіб, – "ДС") із залученням служби безпеки, контррозвідки та всіх відповідних органів", — заявив Данілов.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що у санкційних списках, які затверджує Рада національної безпеки і оборони, немає жодної випадкової людини, оскільки по кожній особі проводять ретельну перевірку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua