• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Цеглина, де свиня?" Кислиця відповів засновнику Pink Floyd на його пропаганду в ООН

Тези, які озвучував британський музикант, співзасновник гурту Pink Floyd Роджер Вотерс по відеозв'язку на засіданні Ради безпеки ООН, повністю відповідали російській пропаганді

24 канал
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив постійний представник України в ООН Сергій Кислиця у відповідь на промову Вотерса, передає "ДС" із посиланням на "Радіо Свобода".

Так, музикант заявив, що вторгнення Росії в Україну було незаконним і засудив його, але натякнув, що в цьому також винен Київ.

"Російське вторгнення в Україну не було неспровокованим. Тому я також засуджую провокаторів найрішучішим чином", – сказав він.

"Єдиний розумний курс дій сьогодні – закликати до негайного припинення вогню в Україні", – додав Вотерс.

Кислиця у відповідь згадав слова однієї з найвідоміших пісень Pink Floyd – "Another Brick in the Wall".

"Як сумно його колишнім шанувальникам бачити, як він (Вотерс – ред.) погоджується на роль просто цеглини в стіні російської дезінформації та пропаганди", – сказав Кислиця.

Посол також згадав гігантську надувну рожеву свиню, яка фігурувала на багатьох концертах рок-гурту. Кислиця сказав, що здивований тим, що Вотерс не зробив так, щоб ця свиня плавала в залі Ради Безпеки ООН.

"Що це могло бути цього разу, містере Вотерс? Свині зі свастиками та серпом і молотом?", — запитав Кислиця.

Заступник посла США в ООН Річард Міллз визнав досягнення Вотерса як музиканта, але сказав, що він не компетентний говорити про контроль над озброєннями чи європейську безпеку.

Посол Албанії в ООН Ферріт Ходжа сказав, що Вотерсу "пощастило опинитися в Нью-Йорку", де він міг висловити свою думку, "зокрема про російську агресію та про те, наскільки це неправильно". За його словами, якби він був у Росії, "за те, що він сказав, він міг би вже бути під арештом".

Як повідомляла "ДС", Росія запропонувала Раді Безпеки ООН включити Роджера Вотерса до списку доповідачів.

На відміну від гітариста та вокаліста Pink Floyd Девіда Гілмора, який підтримує Україну та видалив пісні свого авторства зі стрімінгових сервісів у Росії та Білорусі, Вотерс раніше підтримав напад РФ на нашу країну. Скандальний музикант знаходиться у базі "Миротворця" ще з 2018 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua