• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Чиновники зривають опалювальний сезон в Чернігові, – екснардеп

Чиновники намагаються зірвати опалювальний сезон 2023/2024 в Чернігові, використовуючи силовиків та затримання осіб відповідальних за проходження цього сезону. Приводом було знайдено обгрунтовану закупівлю трансформатора для Чернігівської ТЕЦ після російського обстрілу, яка не дозволила місту опинитись у темряві та холоді

Реклама на dsnews.ua

Про це пише екснардеп Олександр Черненко, передає "ДС".

"Чернігів продовжують брати штурмом, але вже не окупаційні війська, а українські діячі з центру. Новим приводом для атаки на місто стало придбання міськрадою напередодні опалювального сезону 2022/2023 єдиного в країні трансформатору напряму у завода ПрАТ "Запоріжтрансформатор". Без нього місто опинилося б в темряві та холоді. Інших варіантів не було: ціни на імпорт, нескасоване мито та ажіотаж на цю продукцію пробили стелю. Не хочете за таку ціну – йдіть купуйте де інде", — пише Черненко.   

Черненко відзначає, що трансформатор купили у офіційного дилера завода ПрАТ "Запоріжтрансформатор". Після цього була дана команда і силовики вручили підозру та ув’язнили Геращенка – заступника міського голови Чернігова за статтями "держзрада" та диверсія". 

"Одним словом або тюрьма одному, або блекаут всьому місту. Чому були натравлені силовики? Номінально, бо міськрада погодила документи на купівлю трансформатора. Реально, бо Геращенко, зокрема, відповідає за підготовку Чернігова до опалювального сезону 2023/2024", — відзначає екснардеп.

 За словами Черненка, чиновники вирішили ініціювати вручення підозри заступнику міського голови Чернігова щоб максимально загальмувати процес підготовки міста до опалювального сезону. Наступним кроком за такою логікою буде держзрада за ухвалений бюджет міста на 2024 рік.   

"Гарний" сигнал європейським партнерам, які в резолюції Європарламенту від 15 червня звернулися до влади з вимогою не нищити місцеве самоврядування", — резюмує Олександр Черненко.

Як повідомлялось раніше, депутати Чернігівської міськради заявляли про перешкоджання депутатській діяльності та намагання зірвати сессію, коли в її день депутатів масово забирали на допити як свідків, викликали до військкоматів, затримували на блокпостах або взагалі зачиняли в офісах. Також, у Чернігові від влади був відсторонений мер міста Владислав Атрошенко за те, що залишавшись в Чернігові до кінця облоги евакуював родину на службовому авто. Нещодавно було оприлюднено інформацію і про готування підозри в.о міського голови Олександру Ломаці.

    Реклама на dsnews.ua