• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

"Читай матчастину, Галю": Разумков посперечався з фамільярною Третьяковою через правку до Держбюджету (ВІДЕО)

Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вступив у суперечку з нардепом від "Слуги народу" Галиною Третьяковою під час ухвалення державного бюджету на 2022 рік

Реклама на dsnews.ua

Відео суперечки опублікував Telegram-канал нардепа Олексія Гончаренка, передає "ДС".

"Сонце, я тебе поважаю", — звернулася Третьякова до колишнього спікера Ради під час розгляду проєкту закону про Держбюджет у другому читанні.

Розумкову, вочевидь, така фамільярність не сподобалася.

"По-перше, я тобі не сонце! По-друге, Галю, це не автор, це всі, читай матчастину", — звернувся він до колеги по парламенту.

Потім Разумков почав відходити від співрозмовниці убік.

"Але це не означає, що мою правку обговорюватиме хтось інший! Він забирає в мене правку!", — почала обурюватися Третьякова.

Дмитро Разумков, йдучи, крикнув, що її редагування "якраз обговорюватиме хтось інший", додавши репліку "Якщо ти цього не розумієш — чому…", проте вона потонула в гулі голосів депутатів.

Нагадаємо, у ніч на 8 жовтня помер народний депутат, член депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Антон Поляков. У прокуратурі заявили, що згідно з результатами розтину, смерть наступила внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Нардеп Галина Третьякова у партійному чаті написала про смерть Полякова: "Одним ворогом менше".

5 листопада народні депутати проголосували "за" усунення Третьякової від п'яти пленарних засідань.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua