• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Щоб розхитати ситуацію в країні", — Кличко про тимчасову спеціальну комісію по Києву, створену в Раді

Створення у парламенті Тимчасової спеціальної комісії щодо Києва та київської влади – це ознака того, що в країні продовжується політична боротьба. А розповсюдження неправдивої інформації щодо ситуації в Києві робиться з метою розхитати внутрішню ситуацію

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю Deutsche Welle.

"Створення ТСК означає продовження політичної боротьби в країні. Комусь там не подобається Кличко, який керує Києвом, і хочуть знайти будь-які речі… Це інструмент політичної боротьби. Ось так, якщо коротко", — заявив Віталій Кличко.

Він висловив думку, що ТСК була створена для того, щоб "обливати брудом" міську владу Києва.

"У мене складається враження, що ця комісія була зроблена для того, щоб у когось тикати чи обливати брудом і казати, як все погано. Можу вам чітко сказати: ми робимо все, навіть в умовах військового стану, щоб місто Київ працювало, щоб всі сервіси в місті працювали. Київ є островом безпеки, де всі сервіси працюють, працюють всі школи, дитячі садки, лікарні, громадський транспорт. Але постійно розповсюджується брехлива інформація, що ось-ось-ось Київ затопить, ось-ось все рухне, ось-ось нічого не буде", — зазначив Кличко.

Мер Києва впевнений, що тези, які лунають від представників влади, не йдуть на користь українцям.

"Пам'ятаєте, який хайп був відносно пунктів незламності? Потім хайп був щодо укриттів, які є відповідальністю вертикалі президента. Все це намагалися перекласти на місцеве самоврядування. Багато речей і хайпу, який зараз відбувається, робиться, щоб розхитати ситуацію. Навіть заява провладних представників, що зараз все погано, всі мости впадуть, система забезпечення в місті Києві може в будь-який момент зупинитися, метро може навіть затопити… Я можу сказати, що, за великим рахунком, це неправдива, брехлива інформація, яка може мати наслідки в той момент, коли нам потрібно об’єднання суспільства", — наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада 22 лютого прийняла постанову про створення Тимчасової спеціальної комісії з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади міста Києва як столиці України у період дії правового режиму воєнного стану. Експерти назвали комісію "ТСК проти Києва".

    Реклама на dsnews.ua