• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.3
Спецпроєкти

ЦПД просить допомоги у боротьбі з пропагандистськими Telegram-каналами із "Z" у назві

Українців просять допомогати у боротьбі з пропагандистськими Telegram-каналами із символом "Z" у назві

ЦПД просить допомоги у боротьбі з пропагандистськими Telegram-каналами
ЦПД просить допомоги у боротьбі з пропагандистськими Telegram-каналами
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Центру протидії дезінформації при РНБО, передає"ДС".

"Від початку війни РФ проти України російські пропагандисти почали масово використовувати новостворені Telegram-канали/чати із символом "Z" у назві (у різних варіаціях). Причина цього проста – популярність Telegram в Україні та РФ. Крім того, готуючись до війни та очікуючи на санкції, російські пропагандисти звернули увагу на відсутність реальних можливостей блокування Telegram, навіть від Роскомнадзору", — розповіли у відомстві.  

Значну частину цих каналів наповнюють підрозділи інформаційно-психологічних операцій ЗС РФ, а окремі з них — російські військові кореспонденти.  

Telegram також використовує російська розвідка для відслідковування техніки ЗСУ та корегування ракетно-артилерійського вогню.

У ЦПД просять: якщо побачили в Telegram канал або чат з різними інтерпретаціями використання символу "Z" ("руZZкие", "время Z" тощо), повідомте про це у @stop_russian_war_bot або https://t.me/stoprussiachannel.

Як писала "ДС", ЦПД оприлюднив перелік номерів українських операторів, з яких телефонують українцям та поширюють дезінформацію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua