• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Данілов сказав, коли в Україні з'явиться список олігархів

Список олігархів в Україні не може з'явитися без відповідного закону. Зараз над ним працюють народні депутати у Верховній Раді, але коли приймуть — залежить від них

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу в Києві, передає "ДС".

"Що стосується списку олігархів, список не може зʼявитися без закону, це неприпустимо… ще раз кажу, буде закон — ви будете бачити. Це не буде якась кулуарщина, це буде абсолютно зрозуміла всім процедура", — сказав він.

Данілов зазначив, що президент Володимир Зеленський і РНБО свою роботу щодо списку українських олігархів зробили, і тепер все залежить від депутатів Верховної Ради.

"Ми на них не впливаємо і не можемо тиснути, законопроєкт прийнятий у першому читанні, там є обговорення. Коли вони це зроблять, залежить від них", — резюмував секретар РНБО.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосували 275 депутатів.

У другому читанні законопроєкт, ймовірно, приймуть уже у вересні.

Як повідомляла "ДС", на засіданні РНБО у пʼятницю, 16 липня, президент України Володимир Зеленський доручив РНБО завершити розробку системи моніторингу олігархів до 7 вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua