• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Данілов докорив "військовим експертам" за "вкиди" щодо масованих обстрілів

Українцям слід "дуже обережно" ставитися до інформації та не жити у постійному очікуванні російських ракетних ударів

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в ефірі національного телемарафону секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передає "ДС".

Він згадав, що на початку тижня у деяких ЗМІ з'явилася інформація про "сотні тисячі ракет, якими кошмаритимуть Україну".

"Я хочу попередити, що до інформації потрібно дуже обережно ставитися, потрібно ретельно аналізувати. На сьогодні Росія займається величезним вкидом в наш інформаційний простір. В нашому інформаційному просторі також точиться війна. Хочу попередити деяких діячів, які викривляють інформацію, яка не відповідає дійсності, – ми повинні спиратися лише на офіційну інформацію, які дають особи, які мають стосунок до сектору безпеки й оборони", — сказав Данілов.

"Фахівці, які називають себе військовими експертами й не вилазять з екранів телебачення, ютубів, я хотів би, щоб вони усвідомили – вони мають користуватися лише перевіреною інформацією", – наголосив секретар РНБО.

Олексій Данілов додав, що не треба постійно чекати "якихось неприємностей".

"Очікування також небезпечне – коли людям кажуть, що завтра, післязавтра… Хочу всіх заспокоїти: коли буде ракетний обстріл, влада про це буде обов'язково повідомляти. Не треба жити постійно в очікуванні якихось неприємностей. Є система оповіщення, вона працює", – зазначив він.

Як писала "ДС", на початку тижня відомий український військовослужбовець, лідер організації C14 (зараз "Основа майбутнього") Євген Карась заявив, що 29 листопада армія РФ планує завдати масованих ракетних ударів по Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua