• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Данілов запевнив, що Україна готова відповісти на ескалацію на кордоні

Україна розробила кілька сценаріїв реагування на скупчення російських військ на кордоні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов під час переговорів з главою Бюро національної безпеки Польщі Павелом Солохом, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу РНБО.

За словами Данілова, метою скупчення російських військ на кордоні з Україною є провокування України та її союзників. За його словами, військове угруповання ворога на північно-східному напрямку налічує десятки тисяч військовослужбовців.

«Ми моніторимо ситуацію цілодобово і розробляємо різні сценарії реагування», — сказав секретар РНБО України, додавши, що «українська армія зразка 2014 і 2021 років – це абсолютно різні армії, і наше військо готове дати відсіч країні-агресору».

На переконання Данілова, консолідація зусиль з нашими стратегічними партнерами є вкрай важливою.

«Ми цінуємо допомогу країн-членів НАТО, зокрема, Польщі, і сподіваємося на подальше поглиблення співпраці», — додав він.

У свою чергу, Павел Солох запевнив в непохитній підтримці Польщею суверенітету і територіальної цілісності України, підкресливши, що «Росія несе відповідальність за підвищення напруги», і польська сторона продовжує засуджувати позицію Росії на міжнародних майданчиках.

Як писала "ДС", раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua