• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Данілов розповів все, що потрібно знати про контрнаступ України

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розкритикував цивільних, які дозволяють собі говорити про контрнаступ України. У цій справі українцям варто довіритися військовим

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це політик повідомив у інтерв'ю виданню Апостроф, передає "ДС".

За словами Данілова, неприпустимо говорити про те, коли і де буде контрнаступ України, зокрема, з боку цивільних, які "навіть мають відношення до Верховної Ради".

"Я думаю, що контррозвідка має займатися такими "глашатаями". Щодо ситуації з контрнаступами, щодо ситуації з військових компонентів — це справа військових. Вони повинні визначатися, де, коли, як вони повинні проводити ці операції", — сказав Данілов.

Він зазначив, що цивільні не мають жодного права давати коментарі щодо ходу військових операцій, проте таке неодноразово відбувалося.

"Щойно наше військо буде готове, і це не залежить тільки від Байдена чи від постачання, наші військові знають, чим їм потрібно займатися. Ми їм довіряємо. Ми розуміємо, що на них лежить величезна відповідальність щодо захисту нашої країни.

Але тут я хотів зауважити, що вони не повинні бути самотніми. Все наше суспільство має брати участь у військовій відсічі агресору", — заявив секретар РНБО.

Як писала "ДС", Данілов заявив, що станом на сьогодні близько мільйона українців набувають бойового чи військового досвіду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua