• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Дано зелене світло": Зеленський похвалився результатами візиту до Катару

Президент Володимир Зеленський, який перебуває з державним візитом у Катарі, і представники офіційної делегації України підписали 15 двосторонніх документів про співпрацю

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Зеленського, передає "ДС".

Глава держави в рамках візиту провів переговори з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані. За його словами, переговори "підтвердили, що Україна має всі передумови, щоб розглядати Катар як одного з ключових партнерів у регіоні".

"Українська делегація у складі міністрів та очільників відомств, що відповідають за різні галузі, підписала з катарською стороною 13 важливих міждержавних документів, було підписано й два комерційні контракти. Ці домовленості дають зелене світло для втілення спільних проектів", — зазначив глава держави.

Документи стосуються залучення інвестицій в розвиток аграрного сектору та утвердження України як гаранта продовольчої безпеки в світі. Також укладено угоди про співпрацю в сфері енергетики, інфраструктури, про перспективи військово-технічного співробітництва та інвестування в український банківський сектор.

"Домовилися й про взаємне визнання свідоцтв моряка. На черзі – визнання національних посвідчень водія", — зазначив Зеленський.

За словами президента, українських поліцейських запросили допомагати в забезпеченні порядку під час проведення ЧС-2022 з футболу.

Крім того, з ініціативи першої леді Олени Зеленської в катарських музеях зʼявився україномовний аудіогід.

Зеленський запропонував компаніям з Катару взяти участь у розвитку української інфраструктури, зокрема приєднатися до реалізації програми "Велике будівництво". Він також запропонував допомогу в організації мундіалю.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua