• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

День волонтера відзначать на держрівні: Кабмін затвердив план заходів

У середу, 17 листопада, Кабінет міністрів України затвердив план заходів на Міжнародний день волонтера, який на державному рівні відзначать 5 грудня

Засідання Кабміну
Засідання Кабміну
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить засідання уряду, передає "ДС".

Кабмін ухвалив, що 3-5 грудня обласні ради та КМДА, а також Координаційний центр з надання правової допомоги мають забезпечити підготовку проведення заходів для святкування Дня волонтерів. Також має бути підготовлено проведення освітніх, культурних та розважальних заходів (лекції, фотовиставки, онлайн-марафони, дискусія та ін.). Усі вони мають бути спрямовані на популяризацію волонтерської діяльності.

Також до свята мають підготувати випуски -теле, -радіо програм на тему волонтерства. Тематичний ефір триватиме 2-3 години.

Крім того, МОН, заклади освіти та громадські об'єднання до 10 грудня мають розробити тематичні, методичні та інформаційні матеріали про волонтерів, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Також мають бути проведені зустрічі із сім'ями загиблих з метою визначення проблемних питань їх соціального забезпечення та вжиття заходів для їх вирішення.

Нагадаємо, минулого року президент України Володимир Зеленський привітав українських волонтерів із нагоди Міжнародного дня волонтера коротким текстовим повідомленням на сайті президента. За годину ще одне текстове привітання з'явилося від ОПУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua