• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Денісова заявила, що Саакашвілі помістили в медзаклад без належного обладнання

Співробітники Спеціальної пенітенціарної служби Грузії завдали тілесних ушкоджень експрезиденту Михайлу Саакашвілі через спротив переведенню його в лікарню із вʼязниці

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила в Facebook уповноважена з прав людини Людмила Денісова, передає "ДС".

За словами Денісової, увʼязнені в установі №18 словесно ображають Саакашвілі та погрожують йому, а умови лікування в медзакладі не відповідають нормам. 

"Медичний заклад пpи установi виконання покарань № 18 м. Глдані не відповідає рекомендаціям консиліуму лікарів та через відсутність необхідного медичного обладнання не може забезпечити належне проведення реанімаційних заходів і лікування. Це підтверджується і Омбудсменом Грузії", – зазначила уповноважена з прав людини. 

Вона вимагає перевести Саакашвілі до лікарні із обладанням для надання екстрених реанімаційних заходів. 

Як повідомляла "ДС", Саакашвілі був затриманий 1 жовтня у Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що експрезидент Грузії Саакашвілі повернувся на батьківщину, щоб учинити вбивство опозиціонерів та заворушення. Він зазначив, що Саакашвілі зможе повернутися до України лише після того, як проведе у в'язниці весь термін. При цьому президент України Володимир Зеленський сказав, що має намір домагатися повернення заарештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Михайла Саакашвілі в Україну, оскільки має українське громадянство.

Саакашвілі у в'язниці оголосив голодування. За його словами, він голодуватиме до самої смерті. 8 листопада Саакашвілі вивезли з виправної колонії та доправили до тюремної лікарні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua