• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Денісова збирається відвідати Саакашвілі у грузинській в'язниці

Реклама на dsnews.ua

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова має намір відвідати колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який перебуває у в'язниці Батумі

Про це Денисова повідомила у своєму Telegram-каналі за підсумками зустрічі з адвокатами Саакашвілі, повідомляє "ДС".

"Захисники поінформували мене про стан здоров’я Міхеїла на 26-й день голодування та необхідність надання йому кваліфікованої медичної допомоги у спеціалізованій установі охорони здоров’я. Обговорили стан розгляду кримінальних справ стосовно Міхеїла та додержання його процесуальних прав", — написала вона.

У середу, 27 жовтня, Денісова має намір відвідати Саакашвілі у в'язниці.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Адвокат Саакашвілі заявив, що у політика на тлі голодування в тюрмі погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг.

Після 20 днів голодування в тюрмі Саакашвілі погодився допустити групу лікарів, яка склалася з ініціативи Міністерства юстиції. Згодом Саакашвілі погодився на те, щоб його госпіталізували, проте заявив, що не має наміру припиняти голодування. Пізно ввечері 22 жовтня лікарі провели процедуру переливання крові, і 23 жовтня стан його здоров'я стабілізувався.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua