• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Саакашвілі зробили переливання крові, його стан стабілізувався

Колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі в п'ятницю пізно ввечері лікарі провели процедуру переливання крові, і в суботу стан його здоров'я стабілізувався

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив особистий лікар екс-президента Ніколоз Кипшидзе, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Один з параметрів аналізу крові у Саакашвілі був поганим, тому місцеві тюремні лікарі і бригада з реанімобіля допомогли зробити мені переливання, після чого стан Саакашвілі стабілізувався", — розповів Кипшидзе.

Медик вважає, що Саакашвілі необхідно госпіталізувати в міську клініку під спостереження лікарів, оскільки "криза може повторитися, а в тюремній лікарні впоратися з нею буде складно".

Кипшидзе розповів журналістам, що на даний момент стан здоров'я Саакашвілі "задовільний, кращий, ніж було вчора".

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Адвокат Саакашвілі, заявив, що у політика на тлі голодування в тюрмі погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг.

Нещодавно Саакашвілі після 20 днів голодування у в'язниці погодився допустити групу лікарів, сформовану з ініціативи Міністерства юстиції.

Згодом заарештований Саакашвілі погодився на те, щоб його госпіталізували, проте заявив, що не має наміру припиняти голодування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua