• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Депутати парламенту КНДР розревілися під історію сестри Кім Чен Іна про його хворобу (ВІДЕО)

Сестра лідера КНДР Кім Чен Іна Кім Е Чжон розповіла депутатам парламенту країни, що у її брата через коронавірус зник смак і нюх. У цей момент депутати синхронно розплакалися

Депутат північнокорейського парламенту
Депутат північнокорейського парламенту
Реклама на dsnews.ua

Відео виступу Кім Е Чжон було опубліковано на Twitter-сторінці американського сайту NK News, повідомляє "ДС".

Депутати не змогли стримати сліз, розплакавшись під оповідання сестри північнокорейського диктатора.

Зазначимо, Кім Е Чжон, яка обіймає посаду заступника завідувача відділу пропаганди та агітації ЦК правлячої Трудової партії Кореї (ТПК), загрожує знищити владну верхівку Південної Кореї у разі, якщо вони спробують занести на територію країни COVID-19. Сестру Кіма цитує південнокорейське інформаційне агентство "Йонхап".

"Якщо ворог упиратиметься в таких небезпечних справах, як сприяння проникненню вірусу в нашу країну, ми відповімо на це не лише знищенням вірусу, а й знищенням південнокорейської влади", — заявила вона.

Кім Е Чжон також, що коронавірус почав поширюватися в КНДР від південних кордонів. За її словами, незаперечним фактом є те, що одна людина або один предмет, заражений вірусом, може в найкоротший час заразити велику кількість людей. У зв'язку з цим Кім Е Чжон наголосила на небезпеці великої кількості сміття на кордоні з Південною Кореєю, назвавши дії сусідів "неетичним злочином".

"Виходячи з цього, ми приходимо до висновку, що більше не можемо не помічати безперервний потік сміття з Південної Кореї. Це просто неетичний злочин. Важливо, що південнокорейські маріонетки продовжують вкидати листівки та брудні предмети на нашу територію", — сказала вона.

Загрози з боку КНДР пролунали після того, як Кім Чен Ин урочисто оголосив про перемогу надзвичайної кампанії боротьби з COVID-19. Кім зробив цю заяву під час національної наради щодо протиепідемічних заходів, на якій він головував напередодні.

За даними "Йонхап", Пхеньян оголосив про перший випадок захворювання COVID-19 12 травня і ввів загальнонаціональний карантин. Щоденна кількість хворих на коронавірус в КНДР досягла нуля 29 липня після піку в 392 920 випадків 15 травня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua