• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Депутати ухвалили низку важливих рішень для розвитку Київщини

Депутати Київської облради абсолютною більшістю всіх фракцій підтримали звіт голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна про результати роботи за 2020 рік

Реклама на dsnews.ua

За це проголосував 71 народний обранець з 73 присутніх у залі, чим висловили повну довіру його роботі, передає "ДС" із посиланням на КиевVласть.

Засідання четвертої сесії Київської облради VIII скликання відбулось сьогодні, 10 червня.

Окрім схвалення звіту голови Київської облдержадміністрації, депутати також підтримали звіти по виконанню обласних комплексних та цільових програм за 2020 рік, а також внесення змін до програм на 2021 рік.

Джерела видання КиевVласть стверджують, що саме Василь Володін доклав зусиль, аби налагодити співпрацю між облдержадміністрацією та облрадою. 

Як відомо, до складу Київської облради входять п’ять політичних партій – «Слуга народу», «Європейська солідарність», «За майбутнє», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя». Видання наголошує, що Володіну вдалося налагодити співпрацю з усіма депутатськими фракціями та зібрати сесію, на якій сьогодні ухвалили низку важливих для розвитку області рішень.

"Таким чином, він іще раз зумів підтвердити, що менеджерські якості – один із його беззаперечних плюсів", — пише ЗМІ.

Видання підкреслює, що робота в області налагоджена, а програми президента України та уряду в регіоні виконуються на високому рівні.

Експерти, аналізуючи розвиток області, заявили журналістам KV, що справи на Київщині ідуть стабільно, і це є гарантією подальшого успіху. 

«Деколи в ЗМІ з’являються рейтинги голів ОДА, які, крім суб’єктивних суджень, не мають нічого спільного з реальністю. Згадування Василя Володіна в таких матеріалах – це саме той випадок. Якщо проаналізувати діяльність Київської облдержадміністрації, там робота базується не на особистих інтересах, а на чіткому баченні, що і як потрібно робити для подальшого розвитку регіону. Це підтверджують конкретні факти – результати роботи за минулий і цей рік, конструктивний підхід до налагодження взаємодії з облрадою», – стверджують експерти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua