• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Держдеп США пообіцяв і далі допомагати Україні в боротьбі з російською агресією

США підтверджують підтримку України на тлі російської агресії та готові посилювати партнерство у сфері безпеки й оборони

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила за результатами візиту держсекретаря Ентоні Блінкена до Києва заступниця речника Держдепартаменту США Джалін Портер, інформує "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У Києві держсекретар підтвердив нашу непохитну підтримку суверенітету України та її територіальній цілісності, особливо на тлі поточної російської агресії. Ми продовжимо зміцнювати наше партнерство – партнерство у сфері безпеки – з Україною, щоб вона могла захистити себе в умовах агресії", — повідомила Портер

Представниця Держдепартаменту підкреслила, що Сполучені Штати продовжать працювати з Україною "для досягнення нею євроатлантичних прагнень, аби всі українці мали право на процвітаюче майбутнє".

Водночас вона нагадала про необхідність для України подальшого прогресу в проведенні реформ, а також у боротьбі з внутрішніми загрозами, які створює корупція.

Портер додала, що США разом з міжнародними партнерами закликають українську владу забезпечити належне корпоративне управління державними підприємствами.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен 6 травня відвідав Україну з офіційним візитом. Під час зустрічі Блінкена з президентом Володимиром Зеленським йшлося, зокрема, про антикорупційні реформи.

Блінкен зазначив, що боротьба з корупцією є одним з найважливіших завдань для українського народу і вирішальною для поліпшення його життя: від послуг, на які народ покладається до можливостей, якими він користується.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua