• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

ДФС і СБУ перевірили "заправки Медведчука" Glusco: діяльності не виявили (ФОТО)

Співробітники ДФС спільно із СБУ перевірили 106 АЗС мережі Glusco, яку повʼязують із Віктором Медведчуком, в 15 регіонах України й заявляють про відсутність діяльності заправок

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Державної фіскальної служби, передає "ДС".

Співробітники ДФС спільно із СБУ та за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора провели комплекс одночасних слідчих дій на 106 об’єктах мережі в 15 регіонах країни.

За результатами огляду правоохоронці встановили та зафіксували відсутність діяльності АЗС. Доступ до заправних колонок обмежений.

У службі повідомляють, що в разі встановлення будь-які неправомірні дії зі сторони порушників будуть оцінені належним чином.

У ДФС нагадали, що 11 березня представники служби спільно з СБУ провели близько 140 обшуків в мережі Glusco. Встановлено, що деякі компанії організували незаконну схему з ввезення в Україну нафтопродуктів, в тому числі з РФ. Досудове розслідування триває.

Державна російська компанія "Роснєфть" у 2016 році продала свої активи в Україні. Покупцем виявилася маловідома швейцарська фірма Glusco Energy. Це дочірня структура іншої швейцарської фірми – Proton Energy Group, офіційний власник якої – ізраїльський бізнесмен Нісан Моісеєв.

Моісеєв відомий на українському ринку нафтопродуктів з 2009 року. Видання Liga.net у своєму розслідуванні пов’язувало його з Віктором Медведчуком. Однак і Медведчук, і Моісеєв це заперечують.

Нагадаємо, 14 червня Державна фіскальна служба України наклала арешт на корпоративні права групи компаній, які завозили нафтопродукти з Росії, зокрема на мережу заправок Glusco, які повʼязують з Віктором Медведчуком.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua