• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Дію закону про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО може бути подовжено, – Корнієнко

Дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей може бути продовжено

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Крнієнко зазначив, що нещодавно розмовляв з головою парламентського комітету з питань правової політики Андрієм Костіним, який наразі очолює українську делегацію у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

"Ми домовилися цього тижня або наступного провести необхідні наради, консультації з президентом, з Андрієм Єрмаком, який займається мирним процесом, щоб вийти на рішення щодо цього закону. Думаю, усі в темі, і вкотре проговорювати, навіщо його щороку продовжувати, не треба. Він формально для російської сторони є маркером, що ми залишаємось у Мінському процесі. Закон не чинний, жодна стаття не набуває чинності. Його лише щороку продовжують", — сказав Корнієнко.

Як писала "ДС", головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що на Донбасі проти України воює кілька тисяч росіян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua